ניתוח טבעת

0 Comments
ניתוח טבעת

 

ניתוח טבעת – הניתוח הנפוץ לפתרון התופעה של השמנת יתר!ניתוח טבעת

השמנת יתר היא פועל יוצא של משקל יתר אשר עלול לגרום לבעיות רפואיות חמורות ביותר. לכן, בראש ובראשונה טיפול בהשמנת יתר נעשה על מנת לשמור על בריאות הגוף, להגן עליו מפני מחלות ואם המצב כבר חמור אז לעצור אותו כמה שיותר בזמן. ניתוח טבעת הוא אחד הניתוחים הנפוצים והיעילים במלחמה בהשמנת יתר.

תהליך של ניתוח טבעת

ניתוח טבעת הוא ניתוח בריאטרי הנעשה בהרדמה מלאה, ודורש התאמה של המועמד לניתוח עם רשימה של קריטריונים שונים. הניתוח עצמו הוא כריכה של טבעת עשויה מסיליקון מסבב לקיבה, כאשר על החלק של מעבר המזון ישנו סוג בלון אשר יוצר לחץ באזור וכך למעשה מקטין את כמות המזון אשר יכולה להיכנס את הקיבה, מה שגורם גם לשובע מכמויות קטנות הרבה יותר של מזון אשר יביאו בסופו של דבר להרזיה דרסטית והשלת קילוגרמים רבים שעד כה סיכנו את אותו האדם.

באיזה מקרים יש לבצע ניתוח טבעת בקיבה?

לא כל אחד מתאים להיכנס לעבור פרוצדורה זו, על מנת להיות מתאים למעבר הניתוח טבעת, נדרש לעמוד בקריטריונים נוספים מלבד השמנת יתר מוגברת. ומה אם כן נדרש בנוסף? שיתוף פעולה עצום מאוד מהמטופל שישלב כוח רצון על מנת לסייע לתהליך מעבר לניתוח עצמו, פעילות גופנית, שמירה על תזונה מאוזנת וסיוע להצלחת התהליך.

כיצד מתכוננים לניתוח טבעת?

ניתוח טבעת דורש הכנות מוקדמות ככל ניתוח, בדיקות מקיפות וכלליות כמו למשל: תפקוד ריאות תקין, צילום של הקיבה, בדיקה תזונאית של המטופל, אק"ג וכן צילום של החזה ועוד, לא פעם נדרשת אף הערכה על ידי פסיכיאטר שיאשר שהמועמד אכן מתאים לניתוח מסוג זה.

ניתוח טבעת במרפאה לכירורגיה מתקדמת של ד"ר לנדאו

על מנת להגיע לתוצאות מוצלחות ביותר ולהקטין משמעותית את הסיכונים הכרוכים בניתוח, יש לבצעו אצל רופאים מומחים ובכירים מן השורה הראשונה! ד"ר לנדאו הוא בעל מוניטין רב וניסיון של 15 שנים בתחום של ניתוחים אלו, צרו קשר עם המרפאה שלנו עוד היום לקבלת ייעוץ מקיף ומדויק.