ניתוח פיסורה

0 Comments

ניתוח פיסורה

בעיות באזור פי הטבעת, כמו פיסורה או טחורים, הן בעיות בלתי נעימות, שמרבית האנשים מתביישים לדון בהם. אך חשוב לדעת שאין צורך לסבול לחינם. ישנם טיפולים פשוטים, המקלים על כאבי פיסורה קלים אך במקרים קיצוניים נדרשת התעקבות כירורגית ויש לבצע ניתוח פיסורה אצל כירורג מומחה. ד"ר עופר לנדאו מבצע ניתוחי פיסורה במרפאה לכירורגיה מתקדמת, ומסייע לכם להיפטר מן הבעיה אחת ולתמיד!

מהי פיסורה?

פיסורה היא סדק שנוצר בחלק הפנימי של פי הטבעת. פיסורה נוצרת לרוב בגלל קשיי עיכול, עצירות וצואה קשה, אשר שורטת את האזור וגורמת כאבים בפי הטבעת. לעיתים, פיסורה עלולה להיגרם גם מסיבות אחרות כמו הימצאות חיידקים במעיים, לחץ רב וכדומה.

הפיסורה גורמת לכאבים חזקים, במיוחד בזמן הישיבה בשירותים, היא גורמת  לדימום אשר מופיע עם היציאות וניתן לראותו על ניר הטואלט או בשירותים עצמם. פיסורה מהווה סבל רב וגורמת כאבים בפי הטבעת לאנשים הסובלים ממנה ועל כן  מומלץ  לפנות לאבחון ולטיפול בהקדם.

דרכי הטיפול בפיסורה

הטיפול בפיסורה משלב טיפול שמרני שנועד לרכך את היציאות, על מנת שלא תפצענה את פי הטבעת, וכן טיפולים שונים שמטרתם להרפות את השריר של פי הטבעת, על מנת לאפשר לצואה לעבור בו בקלות מבלי להחמיר את הפציעה. בחלק מן המקרים ניתן להסתפק בטיפול שמרני, כמו שינוי תזונה, מריחת משחות מתאימות לריפוי הפיסורה, שימוש במשחות המרפות את שרירי פי הטבעת, אמבטיות ישיבה במים פושרים, ועוד. אולם לעיתים, הטיפול השמרני אינו יעיל מספיק, ואז יש צורך בהתערבות רפואית על מנת לפתור את הבעיה ולהפסיק לסבול כאבים בפי הטבעת

 

ניתוח פיסורה במרפאת ד"ר עופר לנדאו

במרפאה לכירורגיה מתקדמת של ד"ר עפר לנדאו, תוכלו לקבל את הטיפולים הרפואיים המומלצים לפיסורה במקצועיות גבוהה במיוחד. המרפאה מציעה שני סוגים של טיפולים רפואיים: הזרקה של חומרים משתקים לשריר פי הטבעת, על מנת למנוע את הלחץ ולאפשר את הריפוי של הפיסורה, או ניתוח פיסורה שבו מתבצע חיתוך קטן של השריר, על מנת להרפות אותו. ההחלמה מן הניתוח אורכת מספר שבועות, שאחריהם, במרבית המקרים, הבעיה נפתרת באופן סופי. מומלץ להקפיד על תזונה נכונה על מנת למנוע מהפיסורה לחזור.

 

גם אתם סובלים מפיסורה? רוצים להיפטר מן הבעיה אחת ולתמיד? בואו לקבל את הטיפול המקצועי ביותר במרפאה של ד"ר לנדאו לכירורגיה מתקדמת!